V sobotu 7.11. jsme si byli pro nový přírůstek do rodiny Emotikona smile Je to fenka Border kolie Naoko Deabei (Guess)

Dnes jsou to dva týdny, co odešla moje milovaná Nobi, chodící roztomilost Bibi
. Odešla až příliš brzy, tak nespravedlivě brzy... Zažila jsem s ní tolik a přitom tak strašně málo... Stále mám pocit, jako by se měla vrátit a já jí mohla obejmout... V mém srdci navždy zůstaneš Královnou a nikdy na tebe nezapomenu! Odpočívej v pokoji a věřím, že víš, že tě miluju!
Dovolená v Rakousku 2015
(pro více fotek klikněte na fotku níže :-))

Pro letošní dovolenou jsme zvolili pro nás známé místo a to St. Wolfgang im Salzkammergut. Holky byly samozřejmě s námi a moc si to tam užily! Hodně jsme plavali a různě se poflakovali ve vodě a chodili jsme na menší procházky po okolních městech :-)

Jahodový pohár 2015 / Kladno

Na Jahodovém poháru se nám tolik nedařilo...ale ve zkoušce LA2 jsme byly na 3. místě (nepostupová) a tím jsme se kvalifikovaly do Velkého finále :-). Finále jsme odběhly čistě, jen já jsem udělala několik chyb a bylo z toho až 4. místo...
Jumping open se nám povedl čistě --> 7. místo.
Letňany 6. - 7. 6. 2015

Nejlepší umístění bylo 2. místo ve zkouškách LA2 (bohužel nepostupová zkouška, protože jsme měly 5 trestných bodů).
Jinak jsme běžely celkem pět běhů a neměly jsme ani jednu diskvalifikaci, což je každopádně pro nás úspěch :-D.
Czech open 2015

Po výkonnostní stránce to byl ten nejlepší Czech open :-). Ze 7 běhů jsme měly pouze 2 diskvalifikace, navíc jsme se z jednoho jumpingu (7. místo asi z 56 týmů) kvalifikovaly do finále! Ve finále jsme nakonec skončily na 8. místě (s 5 trest. body za slalom) ale i tak to byl slušný běh :-).

LA2: disk

Z juniorského běhu mám radost, jen škoda poslední shozené laťky... ale myslím, že čas se nám vcelku povedl 4,20 m/s :-).

20.1.2015, Baruška (14) právě vykoupaná v Paul Mitchell -  John Paul Pet (samozřejmě s cert. HCS ;-))